EDU GARDEN

„EDU GARDEN“ – modernus ir itin šiuolaikiškas mokymų centras, įsikūręs Vilniaus Žvėryno mikrorajone. Mokymo centrą lengva pasiekti tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu, o dėl nemokamo parkavimo „EDU GARDEN“ – puiki vieta rengti mokymus, seminarus ir verslo susitikimus.
„EDU GARDEN“ sudaro 3 mokymų klasės, aprūpintos aukštos kokybės konferencine įranga. Mokymų centro poilsio zona ir auditorijos įrengtos taip, kad centro lankytojai pasijustų esantys arčiau gamtos, atsipalaiduotų ir atsiribotų nuo kasdienės rutinos. 

     

MOKYMAI ARČIAU GAMTOS

„EDU GARDEN“ įsikūręs žaliausiame Vilniaus mikrorajone, visai netoli Vingio parko ir Žvėryno tvenkinių, todėl gamtos tema atsispindi ne tik pavadinime, bet ir interjere.
Šviesiose, pagal gamtos atspalvius ir tematiką įrengtose mokymų centro patalpose sukurta itin raminanti ir atpalaiduojanti atmosfera. Originalūs ir spalvingi interjero sprendimai, tarp kurių yra ir poilsio zonoje kabančios sūpynės, „EDU GARDEN“ lankytojams padeda atsipalaiduoti ir atrasti, kad mokytis ir tobulėti gali būti itin malonu.

 

MUMIS PASITIKI

„EDU GARDEN“ centro paslaugomis naudojasi šie mokymų organizatoriai.